Товар додано до порівняння.

16`` Philips 166V3LSB/00 Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Philips 166V3LSB/00

Світлодіодна технологія.

Білі світлодіоди - це пристрої, що досягають граничної яскравості за менший час. Світлодіоди не містять ртуті, що забезпечує екологічний виробничий процес і утилізацію. Світлодіоди дозволяють краще регулювати яскравість підсвічування РК-дисплея, забезпечуючи чудовий коефіцієнт контрастності. Крім того, їх відрізняє прекрасне перенесення кольорів, завдяки однаковій яскравості по всьому екрану.

Контрастність SmartContrast 10 000 000:1.

Вам необхідний РК-дисплей з високою контрастністю і яскравістю зображення? Сучасні засоби обробки відео в поєднанні з унікальною технологією приглушення і посилення підсвічування від Philips забезпечують неймовірну реалістичність. SmartContrast посилює контрастність і гарантує чудову передачу чорного кольору, а також усіх темних відтінків і областей. Це створює яскраве реалістичне зображення з високим контрастом і яскравими, живими кольорами.

SmartControl Lite.

Графічний інтерфейс дозволяє користувачеві виконувати тонку настройку різних параметрів монітора, таких як "Колір", "Яскравість", "Калібрування екрану", "Multi-media", "Управління ідентифікатором" і т. д. за допомогою миші.

Не містить ртуть.

Монітори Philips зі світлодіодним підсвічуванням не містять ртуті, одного із найбільш токсичних матеріалів, який надає негативну дію на людей і тварин. Цей факт забезпечує екологічність монітора від моменту його виробництва до утилізації.

Energy Star 5.0.

Програма зниження енергоспоживання Агентства з охорони навколишнього середовища США Energy Star була підтримана в багатьох країнах. Сертифікат Energy Star підтверджує, що придбана вами продукція відповідає останнім стандартам енергоспоживання. Нові монітори Philips мають сертифікат Energy Star 5.0 і відповідають даним стандартам або навіть перевершують їх. Наприклад, за вимогами Energy Star 5.0 пристрій повинен споживати не більше 1 Вт електроенергії в режимі очікування, при цьому монітори Philips споживають у даному режимі менше 0,5 Вт

Код товару 21200
Виробник Philips
Модель 166V3LSB/00
P/N 166V3LSB/00
Розмір дисплея 16``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва LED-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA, DVI
Яскравість дисплея 200 кд/м2
Контрастність дисплея 10 000 000:1
Розмір пікселя 0.264 мм
Кут огляду 90 х 60
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—83 кГц
Споживання електроенергії 7.5 Вт
Габарити 377 х 393 х 182 мм
Вага 1.66 кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 24.08.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва