Товар додано до порівняння.

17`` Philips 17S1SB/00 Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Philips 17S1SB/00 

SmartImage: зручні функції для оптимізації зображення.

SmartImage - це унікальні і найсучасніші технології Philips, які аналізують відображуване на екрані. Залежно від обраної користувачем схеми, SmartImage динамічно покращує контраст, насиченість і різкість зображень і відеозаписів, а також відображення тексту в текстових додатках для створення зображення виняткової якості - і все це в режимі реального часу і одним натисненням кнопки.

TrueVision: професійна якість зображення.

TrueVision є провідною запатентованою технологією компанії Philips для точної настройки кольору і параметрів монітора, що забезпечує максимальну якість зображення, а також є гарантією того, що кожен вироблений монітор (а не тільки контрольні вибірки) пройде систему контролю в чотири рази серйозніше, ніж вимоги, що пред'являються Microsoft Vista. Тільки компанія Philips готова вжити таких заходів для того, щоб забезпечити високу якість зображення кожного виробленого монітора.

SmartContrast: для неймовірно насичених відтінків чорного.

SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкращу якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.

Легка настройка зображення з системою SmartControl II.

Система SmartControl II є програмним забезпеченням для налаштування зображення з простим в обігу графічним інтерфейсом, який допоможе вам вибрати необхідний розширення, налаштувати колір та інші установки монітора, такі як яскравість, контрастність, годинники, режим, RGB, білу крапку і - для моделей з вбудованими динаміками - гучність.

Екран нахиляється для забезпечення ідеально зручного для вас кута перегляду.

Регульований нахил екрану на підставі дозволяє домогтися відповідного положення для ідеального кута перегляду і комфортного розташування людей, багато часу проводять за комп'ютером.

Розміщення кабелів для підтримки порядку на робочому місці.

"Розміщення кабелів" - це система, яка підтримує порядок на робочому місці, сприяючи правильному розміщенню кабелів і проводів, необхідних для роботи відеопристрої.

Код товару 21618
Виробник Philips
Модель 17S1SB/00
P/N 17S1SB/00
Розмір дисплея 17``
Відношення сторін 5:4
Технологія виробництва CCFL-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1280x1024
Інтерфейс VGA, DVI
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 25000:1
Акустика -
Розмір пікселя 0.264 мм
Кут огляду 176 х 170
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—83 кГц
Споживання електроенергії 14.6 Вт
Додаткові характеристики SmartContrast
Габарити 389x367x179 мм
Вага 3.45кг
Колір Black
Гарантія 36 міс.
Добавлено в каталог 19.07.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва