Товар додано до порівняння.

17`` Philips 17S1SB/62 Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Philips 17S1SB/62

SmartImage: зручні функції для оптимізації зображення.

SmartImage - це унікальна сучасна технологія Philips, що дозволяє аналізувати відображуване вміст на екрані для оптимізації характеристик дисплея. Зручний для користувача інтерфейс надає вибір різних режимів, таких як "Офіс", "Графіка", "Розваги", "Економічний" і т. д. відповідно до використовуваним додатком. В залежності від обраного режиму SmartImage динамічно оптимізує контрастність, насиченість кольору і різкість зображень і відео, забезпечуючи виняткову якість зображення. У режимі "Економічний" споживання енергії максимально знижений. Будь-коли можна легко встановити необхідний режим натисненням однієї кнопки.

Легка настройка зображення з системою SmartControl II.

Система SmartControl II є програмним забезпеченням для налаштування зображення з простим в обігу графічним інтерфейсом, який допоможе вам вибрати необхідне розгширення, налаштувати колір та інші установки монітора, такі як яскравість, контрастність, годинники, режим, RGB, білу крапку і - для моделей з вбудованими динаміками - гучність.

TrueVision: професійна якість зображення.

TrueVision є провідною запатентованою технологією компанії Philips для точної настройки кольору і параметрів монітора, що забезпечує максимальну якість зображення, а також є гарантією того, що кожен вироблений монітор (а не тільки контрольні вибірки) пройде систему контролю в чотири рази серйозніше, ніж вимоги, що пред'являються Microsoft Vista. Тільки компанія Philips готова вжити таких заходів для того, щоб забезпечити високу якість зображення кожного виробленого монітора.

Код товару 24435
Виробник Philips
Модель 17S1SB/62
P/N 17S1SB/62
Розмір дисплея 17``
Відношення сторін 5:4
Технологія виробництва CCFL-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1280x1024
Інтерфейс VGA
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 25000:1
Розмір пікселя 0.264 мм
Кут огляду 176 х 170
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—83 кГц
Споживання електроенергії 14.6 Вт
Додаткові характеристики SmartControl Lite, SmartImage Lite, SmartContrast
Габарити 389x367x179 мм
Вага 3.45кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 17.07.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва