Товар додано до порівняння.

18.5`` Philips 197E3LSU/62 Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Philips 197E3LSU/62

Технологія світлодіодного підсвічування

Білі світлодіоди - це пристрої, що досягають граничної яскравості за менший час. Світлодіоди не містять ртуті, що забезпечує екологічний виробничий процес і утилізацію. Світлодіоди дозволяють краще регулювати яскравість підсвічування РК-дисплея, забезпечуючи чудовий коефіцієнт контрастності. Крім того, їх відрізняє чудове перенесення кольорів, завдяки однаковій яскравості по всьому екрану.

SmartImage Lite

SmartImage Lite - це унікальні і найсучасніші технології Philips, які аналізують що відображається на екрані. Залежно від обраної користувачем схеми, SmartImage Lite динамічно покращує контраст, насиченість і різкість зображень і відеозаписів, а також відображення тексту в текстових додатках для створення зображення виняткової якості - і все це в режимі реального часу і одним натисненням кнопки.

Контрастність SmartContrast 20 000 000:1

Вам необхідний РК-дисплей з високою контрастністю і яскравістю зображення? Сучасні засоби обробки відео в поєднанні з унікальною технологією приглушення і посилення підсвічування від Philips забезпечують неймовірну реалістичність. SmartContrast посилює контрастність і гарантує чудову передачу чорного кольору, а також усіх темних відтінків і областей. Це створює яскраве реалістичне зображення з високим контрастом і яскравими, живими кольорами.

Сучасне сенсорне управління

Сенсорні значки замінюють виступаючі кнопки, дозволяючи настроювати монітор відповідно до будь-яких вимог. Сприйнятливе до найлегших торкань сенсорне управління надає монітору сучасний вигляд.

Проста настройка характеристик дисплея за допомогою SmartControl Lite

SmartControl Lite - програмне забезпечення нового покоління для управління монітором з підтримкою 3D зображення. Графічний інтерфейс дозволяє користувачеві виконувати тонку настройку різних параметрів монітора, таких як "Колір", "Яскравість", "Калібрування екрану", "Multi-media", "Управління ідентифікатором" і т. д. за допомогою миші.

Екологічно безпечні матеріали

При виробництві нової лінійки моніторів Philips перевага була віддана екологічно безпечним матеріалами. Всі пластикові елементи корпусу, металеві рами і пакувальні матеріали зроблені з переробленої сировини. У певних моделях використовується до 65% переробленого пластику. Відповідність стандартам RoHS означає істотне скорочення кількость ртуті і відсутність токсичних речовин, таких як свинець. Вміст ртуті в моніторах з підсвічуванням CCFL значно знижено, а в моніторах зі світлодіодним підсвічуванням ртуть не використовується взагалі.

Код товару 30604
Виробник Philips
Модель 197E3LSU/62
P/N 197E3LSU/62
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва LED-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 20000000:1
Акустика -
Розмір пікселя 0.3 мм
Кут огляду 170 х 160
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—83 кГц
Споживання електроенергії 10 Вт
Габарити 462x364x200 мм
Вага 2.57 кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 28.12.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва