Товар додано до порівняння.

18.5`` Samsung LS19C150NS Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

18.5`` Samsung LS19C150NS Black

Надійний, функціональний і доступний. Виберіть для себе монітор, який задовольнить всі ваші потреби у функціональності і з якістю зображення, яка вам неодмінно сподобається. Стильний дизайн LED-монітора Samsung серії 1 з чорним глянцевим покриттям стане окрасою будь-якого інтер'єру. Насолоджуйтесь реалістичними кольорами завдяки динамічній контрастності Mega DCR і кращою якістю зображення з функцією Magic Upscale.

Стиль і функціональність в одному рішенні

LED-монітор Samsung серії 1 якісно відрізняється своїм стильним дизайном і глянцевим корпусом. Без будь-яких надмірностей, монітор одночасно виглядає стильно і мінімалістично, але при цьому як і будь-який технологічне пристрій - складно. Унікальна конструкція підставки економить місце і надає монітору структурної краси. З цим тонким монітором Ви можете виконувати будь-яку роботу.

Реалістичні кольори завдяки контрастності Mega DCR

Контрастність Mega DCR забезпечує новий рівень якості зображення завдяки натуральності кольорів. Mega DCR передає чорний, як абсолютну темряву, а сніжно-білий та інші кольори - у всій своїй яскравості. Ви, безумовно, відзначите бездоганну чіткість картинки. Насолоджуйтесь мультимедійним контентом на моніторі професійного рівня, поки всі інші монітори будуть просто бліднути на його фоні.

Насолоджуйтесь кращою якістю зображення

Функція Magic Upscale покращує якість зображення так, щоб ви отримували лише найкращу картинку. Насолоджуйтесь поліпшеною якістю зображення незалежно від первісної якості. Функція Magic Upscale запобігає погіршенню якості зображення при масштабуванні і забезпечує лише яскраві і чисті кольори та зображення. Крім того, завдяки цій функції зображення на моніторі виглядає яскравішим і чіткішим, ніж на ноутбуці. Виділяйтесь з LED-монітором Samsung серії 1.
Код товару 35574
Виробник Samsung
Модель LS19C150NS
P/N LS19C150NS/UA
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва LED-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA
Яскравість дисплея 200 кд/м2
Контрастність дисплея 700:1
Акустика -
Розмір пікселя 0.3 мм
Кут огляду 90 х 65
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—81 кГц
Споживання електроенергії 12 Вт
Додаткові характеристики Eco Saving, Mega DCR, Samsung MagicAngle, Samsung MagicBright 3
Габарити 445 x 348 x 144 мм
Вага 2.15 кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 25.09.13
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва