Товар додано до порівняння.

18.5`` LG E1941S-BN Glossy Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

СУПЕР-енергозбереження

Для звичайних світлодіодних моніторів споживана потужність може бути знижена, якщо зменшити яскравість, але зображення на дисплеї стає темніше. З монітором LG E1941S-BN цього не станеться. Як це можливо? Технологія енергозбереження, розроблена компанією LG, діє так:щоб заощадити електроенергію, знижується яскравість екрану, але збільшується розмір світлових осередків. Ефект зашумлення зображення, який може з'явитися в ході вищеописаного процесу, компенсується чипом f-Engine (RCM & ACE). В результаті зображення відтворюється без втрати якості, і зберігається електроенергія.

Тонкий дизайн

Витончений дизайн корпусу розроблено так, що він є надзвичайно тонким без лишніх виступів в задній частині монітору. Дизайн цього монітору також може похвалитися надійною, стійкою і водночас повороткою стильною квадтратною підставко.

Green IT сертифікація

Підсилює енергоефективності та пригнічує утворення шкідливих речовин! Монітори даної серії, в яких використовується екологічне світлодіодне підсвічування, відповідають сертифікатам "EPA" (US Energy Efficiency Standard) та "EPEAT" Gold (US Energy Environment Mark).

Перевага LED-моніторів

Світлодіодне підсвічування, яке відтворює зображення в яскравих, чітких кольорах плюс відмінно виражена контрастність, яка регулює навіть мікро зміни колірного тону дозволяють отримати ще більше задоволення від перегляду якісного відео чи зображення.

Код товару 18542
Виробник LG
Модель E1941S-BN
P/N E1941S-BN
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва LED-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 5000000:1
Кут огляду 176 х 170
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Споживання електроенергії 24 Вт
Габарити 443 x 166 x 350 мм
Вага 1.62кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 20.12.11
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва