Товар додано до порівняння.

18.5`` LG E1951S-BN Glossy Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Особливості LG E1951S-BN

Пакет функцій Dual Package дозволяє вдвічі збільшити продуктивність вашої роботи

В моніторах серії Е51 передбачений пакет інтелектуальних функцій Dual Package, призначений для того, щоб полегшити одночасне виконання кількох завдань. Він включає в себе функцію швидкого налаштування в якості додаткового монітора, відображення панелі завдань на двох екранах і автоматичне ділення екрану на дві частини.

Все геніальне просто

Функція підключення в якості додаткового монітора (Dual Monitor Setting) забезпечує настроювання монітора в якості додаткового дисплея всього лише за допомогою одного кліка (ярлик S/W). А шляхом натискання кнопки Dual package досягається просте перемикання роботи між режимами «Клонування основного екрану», «Продовження основного екрану», «Відключення екрану». Функція Dual Task Bar забезпечує одночасне відображення панелі завдань на основному і додатковому моніторах. Функція Dual Web автоматично ділить екран на дві рівні частини і виводить два вікна з різними додатками, дозволяючи таким чином працювати одночасно з двома різними додатками.

Тонкий корпус, стильний дизайн, інноваційні технології

Ув'язнений в тонкий корпус товщиною всього 11,9 мм, цей монітор володіє відмінною продуктивністю. Його елегантний корпус не тільки притягує погляд, але і дозволяє ефективно організувати простір на робочому столі.

Стильний дизайн

Товщина монітора 11,9 см, ніжка з хромованої сталі, глянцевий корпус і підставка, м'яко закруглені кути.

Економія електроенергії

Купуючи монітори серії Е51, ви не тільки висловлюєте свою турботу про охорону навколишнього середовища, але й заощаджуєте свої витрати на електроенергію. Завдяки використанню LED-підсвічування, енергоспоживання моніторів цієї серії на 55% менше ніж у звичайних РК-моніторів, при цьому якість зображення залишається незмінно високим.

Технологія Super+ Resoluton

Технологія Super+ Resolution покращує якість відео контента з початково низьким розширенням. Коли зображення розтягується на весь екран, включаються методи білінійної та бікубічної інтерпуляції, котрі маштабують зображення, але на деяких обєктах втрачається чіткість і бліднуть кольори. Ці артефакти усуває технологія Super+ Resolution. Навідмінно від звичайної функції масштабування, котра лише забирає розмитість на зображенні при його розтягуванні, Super+ Resolution робить ще один крок вперед. Окрім збільшення чіткості, ця технологія зменшує зашумлення та розмитість зображення. На виході получається картинка аналогічна по якості оригіналу.

Код товару 20403
Виробник LG
Модель E1951S-BN
P/N E1951S-BN
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва LED-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA, D-Sub
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 5000000:1
Кут огляду 170 х 160
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—61 кГц
Споживання електроенергії 17 Вт
Габарити 449.4 x 172.6 x 356 мм
Вага 2.02 кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 11.01.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва