Товар додано до порівняння.

18.5`` LG E1960S-PN Glossy Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Особливості монітору LG E1960S-PN

Чіп товщиною 0,5 дюйма

Створити тонкий корпус монітора стало можливо звадяки використанню нового чіпа продуктивність якого в два рази вища, ніж у попередній версії. Крім того, чіп зменшився в розмірах, і завдяки цьому товщина його корпуса становить всього 0,5 дюйма.

МЕГА-контраст завдяки LED

Дана серія моніторів з фоновою LED-підсвіткою - це нове слово в індустрії моніторів: незрівнянно тонкий корпус. Мега-контраст, що забезпечує велику глибину і яркість кольорів, а також низьке електроспоживання, вклад в захист навколишньго серидовища.

Економічне енергоспоживання

Монітори серії Е60 дбають про навколишнє серидовище і знижують затрати на електроенергію. Екологічні монітори з фоновою LED-підсвіткою дозволяють зберегти до 45% електроенергії в порівнянні із звичайними моніторами.

Екранне меню

Назви кнопок не позначені на кромці монітора, а візуалізуються тільки тоді, коли користувач починає працювати з меню. При цьому зображення кнопок навігації появляється на екрані безпосередньо над сенсорними кнопками для зручності користувача.

Формат екрана

При перегляді цифрового контенту, записаного в форматі 4:3 чи 16:9 можна міняти формат екрана, відповідно до його оригіналу, щоб відображати фільми, відеоролики та ігри без спотворень.

Фотоефект

Функція "Фотоефект" дозволяє користувачам застосовувати до зображення різноманітні фільтри, такі як сепія, монохром, розмиття по Гауссу. Включити функцію "Фотоефект" можна простим натиском на кнопки меню.

Код товару 17359
Виробник LG
Модель E1960S-PN
P/N E1960S-PN
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва LED-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA, D-Sub
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 5000000:1 Динамічна
Акустика -
Кут огляду 176 х 170
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Додаткові характеристики F Engine, Intelligent Auto, 4:3 in wide
Габарити 504 x 413 x 149 мм
Вага 1.62кг
Колір Glossy Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 20.12.11
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва