Товар додано до порівняння.

18.5`` Philips 191V2SB/01 Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Philips 191V2SB/01

SmartContrast для насичених відтінків чорного.

Вам необхідний РК-дисплей з високою контрастністю і яскравістю зображення? Обробка відео в поєднанні з унікальною технологією приглушення і посилення підсвічування від Philips забезпечують неймовірну реалістичність. SmartContrast посилює контрастність і гарантує чудову передачу чорного кольору, а також усіх темних відтінків і областей. Це створює яскраве реалістичне зображення з високим контрастом і яскравими, живими кольорами.

Малий час відгуку 5 мс.

Час відгуку Увімк. - Викл. - Це інтервал часу, необхідний рідкокристалічній комірці для переходу з активного (чорний колір) в неактивний (білий колір) стан і назад в активний (чорний колір). Вимірюється в мілісекундах. Низькі значення цього параметра означають більш швидкі переходи з одного стану в інший і, отже, призводять до менш видимим спотворень відображення тексту або графіки. Час відгуку має велике значення при відображенні бізнес-додатків: документів, графіки і фотографій.

Стандарт EPEAT Silver.

Сертифіковані монітори Philips стандарту EPEAT Silver забезпечують безпеку для людини і навколишнього середовища і мають низьке енергоспоживання, що сприяє зниженню викидів парникових газів, які негативно впливають на клімат планети. Програма EPEAT за підтримки Агентства з охорони навколишнього середовища США (US EPA) допомагає споживачам оцінювати, порівнювати і вибирати монітори по 51 критерієм впливу на навколишнє середовище.

Екологічно безпечні матеріали.

Оскільки екологічність є одним із стратегічних пріоритетів компанії, при виробництві продукції Philips перевага була віддана екологічно безпечним матеріалами. Всі продукти цієї лінійки не містять свинець. Всі пластикові елементи корпусу, металеві рами і пакувальні матеріали зроблені з переробленої сировини. При виробництві ламп кількість ртуті вдалося істотно скоротити. Philips суворо дотримуємося стандартам RoHs, виключаючи використання небезпечних речовин і віддаючи перевагу екологічним.

Сумісність зі стандартами RoHS.

Дисплеї Philips розроблені і вироблені у відповідності з жорсткими стандартами Restriction of Hazardous Substances (RoHS), що обмежують застосування свинцю та інших, шкідливих для навколишнього середовища речовин.

Налаштування монітора за допомогою SmartControl Lite.

SmartControl Lite - програмне забезпечення нового покоління для керування монітором з підтримкою 3D зображення. Графічний інтерфейс дозволяє користувачеві виконувати тонку настройку різних параметрів монітора, таких як "Колір", "Яскравість", "Калібрування екрану", "Multi-media", "Управління ідентифікатором" і т. д. за допомогою миші.

Регульований нахил екрану.

Екран нахиляється для забезпечення ідеально зручного для вас кута перегляду, дозволяє домогтися відповідного положення для ідеального кута перегляду та комфортного розташування людей, багато часу проводять за комп'ютером.

Автоматичне перемикання між широкоекранним та форматом 4:3.

Зручний вибір формату в меню для перемикання між форматом 4:3 і режимом повноекранного перегляду, що дозволяє працювати з широкими документами без необхідності їх прокрутки, переглядати мультимедійні файли в реальному широкоекранного перегляду, а також у вихідному форматі 4:3, без спотворень.

Код товару 21623
Виробник Philips
Модель 191V2SB/01
P/N 191V2SB/01
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва CCFL-підсвітка
Тип матриці IPS
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA, DVI
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 300000:1
Розмір пікселя 0.3 мм
Кут огляду 176 х 170
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—83 кГц
Споживання електроенергії 15.5 Вт
Додаткові характеристики SmartContrast
Габарити 335x445x161 мм
Вага 3.48 кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 09.08.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва