Товар додано до порівняння.

18.5`` Samsung E1920N Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд
Вишукано-простий дизайн, строгі форми. Жодної зайвої деталі, все підкреслено функціонально. LCD монітор 19", розподільна здатність 1280 x 1024, час відгуку 5 мс, динамічна контрастність 50 000:1. Аналоговий інтерфейс.

Неймовірна деталізаціяУсе пізнається в порівнянні. Надвисокий рівень динамічної контрастності 50 000:1 та автоматичне налаштування підсвічування екрана забезпечують більш глибокі й чисті відтінки чорного та білого. Завдяки цьому зображення на екрані виглядає неймовірно реалістично та багато. За деталізацією зображення звичайні монітори просто не витримають порівняння із цією моделлю Samsung.

Малий час відгуку екранаЗавдяки часу відгуку 5 мс ви можете бути впевнені, що чіткість зображення залишиться чудовою навіть при відображенні сцен зі швидкорухомими об'єктами. У комп'ютерних іграх, при перегляді динамічних фільмів і потокового відео з Інтернету зображення завжди буде чітким-без шлейфів і втрат різкості при передачі руху.

Регулюйте яскравість - економте електроенергіюФункція Magic Eco дозволить вам налаштовувати яскравість монітора, щоб заощаджувати електроенергію. Доступними є чотири режими енергоспоживання: 100%, 75%, 50% і режим відключеного енергозбереження. Якщо Magic Eco відключена, ви зможете скористатися функцією Magic Bright для ручного налаштування яскравості екрана.

Колірні ефекти - до ваших послугФункція ColorEffect, реалізована в цьому моніторі Samsung, дозволить вам на свій розсуд надати зображенню будь-якого колірного тону - точно так само, як ви це робите при редагуванні фотознімків. Оберіть будь-який із запропонованих колірних ефектів: Аква, Сепія, Зелений або Градації сірого.

Таймер автовимкненняМонітори Samsung славляться не лише якістю зображення, а й високою енергоефективністю. Таймер автовимкнення дозволяє запрограмувати монітор таким чином, щоб він сам вимикався через певний відрізок часу. Тим самим економиться електроенергія та підвищується робочий ресурс екрана.

Чудова картинка при будь-якому ракурсіВам подобається дивитися фільми, лежачи на дивані або готуючи обід на кухні? Технологія Samsung Magic Angle з п'ятиступінчастим регулюванням кута нахилу екрана забезпечить вам кристально чітке зображення та природні кольори звідки б ви не дивилися на монітор: знизу, зверху, збоку або навіть відкинувшись назад. І це не чари - це інновації від Samsung.

Завжди правильні пропорціїЯкщо формат зображення не співпадає зі співвідношенням сторін екрана, зовсім не обов'язково дивитися на розтягнуту або стислу картинку. Завдяки інтелектуальній функції налаштування формату зображення ви зможете насолоджуватися картинкою стандартного розміру на широкоформатному екрані без будь-яких викривлень.

Користувацька кнопка управлінняОдну з кнопок управління на передній панелі монітора можна запрограмувати на виконання найчастіше використовуваної функції згідно з вибором споживача. Наприклад, такі функції, як Magic Bright, Magic Color, Color Effect або Image Size, можуть бути на відстані одного натискання.

MagicBright 3™Функція MagicBright 3 дає можливість одним клацанням мишки налаштувати оптимальні рівні яскравості та контрастності, просто вибравши один із попередньо встановлених режимів відображення.

TCO 03

Ця модель відповідає найбільш строгому стандарту безпеки моніторів, який включає такі показники, як енергоспоживання, рівень випромінювання, безпека для навколишнього середовища й ергономіка.

Сертифікат TCO 5.0Монітори Samsung пройшли сертифікацію за стандартом TCO Display 5.0, що підтверджує їхню відповідність більш суворим вимогам щодо екологічності й ергономіки продукту.
Код товару 16043
Виробник Samsung
Модель E1920N
P/N LS19CLYSBUEN
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва CCFL-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1360х768
Інтерфейс VGA, D-Sub
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 50000:1 Динамічна
Кут огляду 170 х 160
ТВ Тюнер Відсутній
Час відклику матриці 5 мс
Споживання електроенергії 20 Вт
Габарити 443.4 x 355.0 x 179.8 мм
Вага 3.45кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 20.12.11
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва