Товар додано до порівняння.

18.5`` Samsung LS19PUYKF Black

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Широкоформатний РК-монітор 18.5`` Samsung LS19PUYKF. Розширення екрану 1366х768, Час відгуку 5мс, Контраст DC 50000:1. Аналоговий інтерфейс.

Чудове опрацювання деталей зображення

Все пізнається в порівнянні. Надвисока динамічна контрастність 50000:1 і автоматичне підстроювання рівня підсвічування екрана забезпечує більш глибокі відтінки чорного і білого. Завдяки цьому, кольори зображення на екрані виглядають виключно реально. За рівнем деталізації зображення всі інші монітори виглядають просто блідо.

Малий час відгуку екрану

При часі відгуку 5мс ви можете бути впевнені, що чіткість зображення залишиться чудовою навіть при відображенні сюжетів з швидко рухомими об'єктами. Даний монітор-кращий вибір для перегляду потокового відео з Інтернет-ресурсів, для комп'ютерних ігор і фільмів. Зображення завжди буде чітким і вільним від шлейфу і втрат різкості при передачі руху.

 

Виберіть самі колірний тон зображення

Функція ColorEffect, вбудована в монітор Samsung, дозволяє поліпшити колірний тон зображення. Тепер ви можете на свій розсуд надати зображенню будь-якоий колірний тон точно так, як ви це робите при редагуванні колірного тону фотознімку. Виберіть будь-який з пропонованих колірних ефектів: Аква, Сепія, Зелений і Сірий.

Користувальницький вибір налаштувань

Інноваційна функція Samsung, включена в монітор, дозволяє змінити режими настройки екрану одним клацанням миші. Таким чином ви миттєво отримуєте доступ до таких функцій, як Magic Bright, Magic Color, Color Effect або Image Size тепер доступні. Все в ваших руках.

Інтелектуальна система вибору розміру зображення

Навіщо дивитися на екран, коли зображення розтягнуто, стисло або спотворено в порівнянні з оригіналом? Інтелектуальна функція настройки розміру зображення, вбудована в монітор Samsung. Сама відрегулює розмір зображення, його орієнтацію («портрет» або «пейзаж»), завдяки чому ви побачите зображення в його оригінальному форматі.

Автоматичне вимикання

Монітори Samsung відрізняються не тільки чудовими робочими характеристиками. Вони екологічно безпечні і економічні. Автоматична система вимикання дозволяє користувачам заощаджувати електроенергію. Крім зменшення витрат на електроенергію, ця функція дозволяє підвищити надійність і робочий ресурс екрана.

Код товару 18523
Виробник Samsung
Модель LS19PUYKF
P/N LS19PUYKF/EN
Розмір дисплея 18.5``
Відношення сторін 16:9 Wide
Технологія виробництва CCFL-підсвітка
Тип матриці TN+film
Максимальне розширення дисплея 1366x768
Інтерфейс VGA
Яскравість дисплея 250 кд/м2
Контрастність дисплея 1000:1 (DC 50000:1)
Розмір пікселя 0.3 мм
Кут огляду 170 х 160
Час відклику матриці 5 мс
Частота вертикальної розгортки 56 - 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30—81 кГц
Споживання електроенергії 20 Вт
Габарити 455.6 x 375 x 178 мм
Вага 3.55 кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 09.03.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва