Товар додано до порівняння.

Наше бачення

Існує один доволі цікавий та оригінальний спосіб купувати собі одяг та взуття. Щоб знайти «свої лахи», слід одягнути чи взути річ потрібного розміру й спробувати відчути, наскільки в ній комфортно. На перший погляд процедура проста, проте якщо справді дослухатися до себе, то буває так, що розмір пасує, дизайн стильний, колір улюблений, ціна доступна, річ взагалі модна й за смішні гроші, але… щось «не гріє»… І тоді шукаєш далі, і, врешті знаходиш те, в чому справді комфортно й приємно ходити щодня. Такий спосіб визначення свого серед сотень пропозицій стане в нагоді й у віртуальному світі. Юзаючи інтернет, заходиш на сайти і бачиш десятки інтернет-магазинів і серед них alcomp.net.ua. Який з них для тебе свій інтернет-магазин, де постійно робиш покупки, вирішувати тільки тобі. Тому зараз, напевно, варто спробувати відчути себе в атмосфері інтернет-магазину alcomp.net.ua.

У нас все інтуїтивно просто, лаконічно, зрозуміло. І також достатньо інформації для вдалого вибору:

●  Повноцінне актуальне зображення товару, що пропонується;

●  Детальний опис характеристик товару від виробника;

●  Коротка інформація щодо особливостей товару, його специфіки та сфери використання;

●  Думка незалежних експертів (текст, відео, або посилання на відповідний ресурс);

●  Відгуки покупців;У нас спокійно і комфортно, що допомагає зробити виважену покупку.

Ми довго шукали свій стиль, свій дизайн і прагнули відтворити своє бачення того, яким має бути комфортний і зручний інтернет-магазин. Гадаємо нам вдалося наповнити віртуальний світ реальними враженнями.

Інтернет-магазин alcomp.net.ua створено на базі львівської компанії з продажу комп’ютерної техніки, котра успішно функціонує з 2004 року. Отже є конкретний офіс, з конкретним працівником, котрий гарантовано вийде на зв’язок і надасть якісну консультацію. Ми живемо і працюємо у Львові. Для нас, як і для тебе Львів – рідне місто. Ми поряд і це допомагає нам швидше та краще виконувати поступлені замовлення.

По позитивним відгукам та припливу постійних покупців ми робимо висновок що з нами легко. Якщо трапиться ситуація в якій на твою думку потрібно внести корективи, будь ласка напиши нам листа на адресу me@alcomp.net.ua з повідомленням про причину незадоволення, він буде відправлений напряму в скриньку адміністрації та невідкладно розглянутий.

Лірика

Працюючи поряд, у Львові, колектив магазину alcomp.net.ua має час, натхнення і можливості, аби створити повноцінну теплу та дружню атмосферу для покупок. Ми свідомо уникаємо роботизації – штучно створеного одного обличчя для всіх. Дзвони 0 800… і втомлений голос, однаковий для Львова, Києва, Криму, Донецька, прочитає з папірчика, що робити, коли виникла та чи інша проблема, запропонує подати заявку, пообіцяє передзвонити і заб’є на тебе… В інтернет-магазині alcomp.net.ua у Львові працює львівський консультант. Згодом ми відкриємося в інших містах, однак в кожному з міст працюватиме своя людина: у Тернополі – тернопільський консультант, у Франеку, франківський… Тому ми завжди знайдемо з тобою спільну мову. Просто відчуй, чи комфортно гортати сторінки інтернет-магазину alcomp.net.ua.

Вдалих, приємних і потрібних покупок в Інтернеті, З повагою, команда інтернет-магазину alcomp.net.ua.