Товар додано до порівняння.

Фен-щітка Braun AS 330

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Фен-щітка Braun AS 330

Якісний і багатофункціональний апарат для догляду за волоссям. Висушує коріння, надаючи зачісці об'єм. Ще більше цьому сприяє насадка з порожнистими пальцями. Для досягнення максимального результату фахівці радять переміщати пристрій по волоссю невеликими круговими рухами, при цьому волосся буде підводитися від самих кінчиків коренів, ще більше додаючи об’єм зачісці. Фен-щітка має три насадки. Для тугих і дрібних локонів призначений пристрій з діаметром 18 мм. Для професійної укладки в нагоді професійна кругла насадка, діаметром 36 мм. Щітка з металевою щетиною чудово проводить тепло і найкраще підходить для великих локонів і створення хвилястою зачіски.
 
Дві температури нагріву і така ж кількість швидкостей дозволяють не просто укласти волосся, але і надійно їх зафіксувати, при сушінні та укладання захищаючи їх від перегріву. Невелика потужність в 400 Вт створює потік повітря цілком достатньої сили, для укладання і створення зачіски. Пристрій підходить для будь-яких типів волосся, тонких, посічених і ламких. Апарат забезпечений функцією захисту від перегріву, обертовий шнур не заважає працювати, не перегинається, а значить, прослужить довгий час. Петелька для підвішування дає можливість зберігати стайлер завжди під рукою. Всі ці численні функції дозволяють використовувати цю модель в професійних цілях, а також для роботи вдома. Всі, хто користується цією технікою, залишають про неї лише позитивні відгуки
Код товару 25549
Тип Фен-щітка
Виробник Braun
Модель AS 330
Колір Silver
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 24.08.12
Потужність 400 Вт
100% керамічне покриття забезпечує рівномірне розподілення тепла
Цілісні зубці захищають волосся від пошкодження і ламкості
Функція ``розгортання`` запобігає сплутуванню і пошкодженню волосся
Насадка для придання об`єму
Велика кругла щітка 36 мм
Маленька кругла щітка 18 мм
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

1' 090грн