Товар додано до порівняння.

Фен-щітка Braun AS 720

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Фен-щітка Braun AS 720

Різноманітність стилів для здорового і блискучого волосся: Стайлер для укладання волосся Satin Hair 7

Стайлер для укладання волосся Satin Hair 7 від Braun укладає Ваше волосся дбайливо і ефективно, залишаючи його сяючим і прекрасним кожен день. Яка б не була у Вас зачіска або довжина волосся, зі стайлером для укладання волосся Satin Hair 7 від Braun Ви можете насолоджуватися широким спектром укладок. Змінюйте Ваш образ, щоб він підходив до Вашого настрою - з неперевершеним захистом для волосся від Braun Ви можете бути впевнені, що Ваше волосся виглядає прекрасно!

Стайлер для укладання волосся Satin Hair 7 від Braun увібрав в себе всі досягнення Braun в сфері догляду за волоссям - і незвичайно дбайливо ставиться до Ваших волоссю. Це перший стайлер для укладки волосся з функцією іонізації IONTEC - унікальної інновацією від Braun для здорового, дбайливого укладання. Іони Satin Ions служать натуральним зволожуючим засобом, в той час як Ви створюєте чудову укладку. Антистатичний ефект «утихомирює» наелектризоване волосся і додає гладкого блиску Вашому прекрасному образу.

Оскільки мокре волосся особливо схильне до механічного пошкодження і ламкості, різноманітні насадки Стайлера для укладання волосся Satin Hair 7 від Braun мають цільні зубці й рівну гладку поверхню. Вони надійно утримують Ваше волосся під час укладання, не ушкоджуючи кутикулу. Щоб зробити укладку ще безпечнішою, стайлер для укладки волосся Satin Hair 7 від Braun має знімний сітчастий фільтр, який запобігає сплутування і пошкодженню волосся.

«Стайлер для укладання волосся Satin Hair 7 від Braun з функцією іонізації IONTEC - це надзвичайно зручний прилад, оскільки він портативний і мультифункціональний. Він завжди повинен бути у Вас на столі, оскільки він миттєво освіжає енергію волосся і додає їм здорову пружність: ідеально, якщо Ви хочете зробити укладку в офісі

Стайлер для укладання волосся Satin Hair 7 від Braun: чотири ознаки дбайливого укладання:

Інновація IONTEC

 

Інновація IONTEC

Як і всі пристрої серії Satin Hair 7 від Braun, стайлер для укладки волосся Satin Hair 7 від Braun має інноваційну технологію IONTEC. 
IONTEC - це унікальна технологія, яка була спеціально розроблена для захисту здоров'я волосся і тому гарантує абсолютно безпечну укладку. Спрямовані потоки іонів під час укладання притягують вологу з повітря до поверхні волосини. В результаті - бездоганна сяюча зачіска і здоровий блиск волосся.

 

Баланс рівня вологи

 

Баланс рівня вологи

Іони Satin ions огортають кожен волосок і швидко відновлюють баланс вологи, транспортуючи назад ту її частину, що зазвичай втрачається при гарячій укладанні.

 

Антистатична укладка

 

Антистатична укладка

Унікальна технологія іонів від Braun виробляє потужний потік іонів satin ions, які огортають кожен волосок. Ці іони з вдосконаленими характеристиками виступають в якості природного зволожуючого засобу при укладанні, роблячи Ваше волосся слухняним і знімаючи статичну електрику, залишаючи волосся прекрасно сяючим і гладким.

 

Проти ламкості

 

Проти ламкості

Спеціально розроблені Braun щітка і гребінь захищають Вашу кутикулу від пошкоджень і ламкості, завдяки унікальній технології цільних зубців.

 

Проти висушування

 

Проти висушування

Інноваційні щітка і гребінь розподіляють гаряче повітря рівномірно, і тому запобігають перегріву і пересушування. У поєднанні з насадками з гладкою поверхнею вони забезпечують дбайливе укладання Вашого волосся.

 

Сітчастий фільтр

 

Сітчастий фільтр

Оригінальний сітчастий фільтр на задній частині ергономічно спроектованої ручки допомагає уникнути пошкодження волосся. Він захищає Ваше волосся від засмоктування і сплутування всередині приладу. Це робить укладання ще більш безпечним - плюс, Ви можете легко зняти фільтр, щоб почистити прилад.

 

Персоналізація

 

Персоналізація

Індивідуальне укладання вимагає індивідуальних установок. 2 установки температури від Braun регулюють тепло і потік повітря згідно Ваших індивідуальних потреб. Ви можете бути впевнені, що тепло і потік повітря завжди підходять Вашому типу волосся, так що Ваше волосся не буде пересушене під час укладання.

Код товару 25550
Тип Фен-щітка
Виробник Braun
Модель AS 720
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 24.08.12
Потужність 700 Вт
2 режими температури і потоку повітря
Холодне повітря
Функція іонізації IONTEC
Унікально розроблені насадки для укладки запобігають пересушуванню волосся
Сітчастий фільтр запобігає заплутуванню волосся
Цілісні зубці захищають волосся від пошкодження і ламкості
Технологія збереження кольору Colour Saver
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

1' 370грн
немає на складі