Товар додано до порівняння.

Кавомолка Delonghi KG 49

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Кавомолка Delonghi KG 49

Чорний пластиковий корпус, строгі обриси кавомолки вселяють довіру. Управляється вона простіше нікуди - всього одна кнопка, натискання на яку починає роботу кавомолка. Для створення ножів використовується найякісніша нержавіюча сталь. Особлива система заточування ножів робить їх гострими, не вимагають регулярного заточування. В пластиковий контейнер для зерна вміщається 90 г кави, якого вистачить на приготування 12 чашок напою. Шнур компактно згортається і розміщується всередині корпусу. Ємність для зерен можна знімати, вона виготовлена ​​з прозорого міцного пластику високої якості.

Щоб кавомолку легше було очищати, виробники укомплектували її спеціальною щіточкою. Підстава кавомолки delonghi kg 49 включає в себе фрагменти гуми - це зроблено для того, щоб прилад не ковзав по поверхні. Висота кавомолки становить 32.5 см, діаметр 13 см. Вага апарата 1 кг. Відрізняють цю кавомолку передусім висока надійність і стабільність роботи. Чудова якість помелу зерен.

Матеріали, з яких виготовлена ​​кавомолка delonghi kg 49, екологічні, володіють достатньою міцністю. Це оптимальне співвідношення ціни і якості.
Код товару 26265
Тип Кавомолка
Виробник Delonghi
Модель KG 49
Колір Black
Гарантія 12 міс.
Добавлено в каталог 16.08.12
Потужність 170 Вт
Система включеня імпульсу
Леза з нержавіючої сталі
Контейнер на 90г/12 чашек
З`ємний та прозорий контейнер
Вбудовані щіточки
16 варіантів якості помелу
Вага 1кг
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

1' 496грн