Товар додано до порівняння.

Кавомолка Delonghi KG 79

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Кавомолка Delonghi KG 79

Відмінна жорнова кавомолка. Прямокутний корпус kg 79 виготовлений з чорного пластика в комбінації з нержавіючою сталлю. Для управління кавомолкою передбачено дві ручки: за допомогою однієї регулюється ступінь помелу, а другою ручкою можна вибрати кількість порцій кави, для приготування яких необхідно перемолоти зерна.

Для більшої зручності на ручках присутній гумове напилення, що виключає ковзання. Самі жорна виготовлені з нержавіючої сталі. Для компактності кавомолка delonghi kg 79 має відсік в нижній частині корпусу, куди можна укладати мережевий шнур.

Невеликі гумові ніжки забезпечують стійкість кавомолки. При роботі кавомолка delonghi kg 79 видає шум, але не занадто гучний, цілком допустимий для її швидкості роботи. Помел зерен, достатніх для приготування однієї чашки кави, відбувається за п'ять секунд. Так як при виробництві кавомолки використовуються тільки матеріали високої якості, різні сторонні запахи і присмаки у меленої кави відсутні.

Контейнер для зерен може вмістити 120 г кави. Змелена кава потрапляє в прозорий пластиковий контейнер прямокутної форми. Споживана потужність становить 110 Вт.

Код товару 20897
Тип Кавомолка
Виробник Delonghi
Модель KG 79
Колір Black
Гарантія 12 міс.
Добавлено в каталог 04.02.13
Потужність 110 Вт
Жорнова
``Push to grind`` system
Кнопка включення/виключення
Вибір об`єма чашки
Прозора верхня кришка
Змінний і прозорий контейнер (120г)
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

1' 904грн