Товар додано до порівняння.

MB Asus P8H61-M LX/C/SI bulk Socket 1155

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

MB Asus P8H61-M LX/C/SI bulk Socket 1155

Роз'єм LGA1155 для установки процесорів Intel Core i7/Core i5 / Core i3 другого покоління

Дана материнська плата підтримує процесори Intel Core i7/Core i5/Core i3 другого покоління в корпусі LGA1155. Особливістю цих процесорів є вбудовані контроллери пам'яті і шини PCI Express, що забезпечують роботу двоканальної пам'яті DDR3 (2 DIMM) і 16 ліній PCI Express 2.0. Процесори Intel i7/Core i5/Core i3 другого покоління являють собою одні з найбільш потужних і ефективних з точки зору енергоспоживання сучасних процесорів.
 
EPU
Цей перший у світі енергетичний процесор створений для економії споживання енергії та працює під управлінням утиліти AI Suite II. Він оптимізує енергоспоживання, виконуючи моніторинг завантаження в режимі реального часу і регулюючи параметри електроживлення компонентів плати згідно поточним потребам. Крім цього, завдяки EPU підвищується довговічність системних компонентів і знижується рівень генерується комп'ютером шуму.
 
Asus EFI BIOS (Режим EZ)
Asus EFI BIOS являє собою реалізацію стандарту UEFI (Unified Extensible Firmware Interface), який прийшов на зміну традиційним системам BIOS. Одним з видимих ​​неозброєним поглядом переваг Asus EFI BIOS є підтримка не тільки клавіатури, а й миші. Таким чином, інтерфейс BIOS став таким же зручним, як інтерфейси звичайних програм. В Asus EFI BIOS є два режими: «простий» режим EZ Mode з базовими налаштуваннями для звичайних користувачів і «просунутий» Advanced Mode для ентузіастів.
 
Чіпсет Intel H61 Express (степпінг B3)
Intel H61 Express (степпінг B3) - це найсучасніший чіпсет, призначений для роботи з новітніми процесорами Intel Core i7/Core i5/Core i3 другого покоління в корпусі LGA1155. Цей чіпсет забезпечує підвищену продуктивність і надійність завдяки використанню нової послідовної шини зі збільшеною пропускною здатністю.
 
Відеовиходи будуть працювати тільки в тому випадку, якщо процесор має вбудоване графічне ядро.
Код товару 25046
Виробник Asus
P/N P8H61-M LX/C/SI bulk
Чіпсет Intel H61
Сокет Socket 1155
Підтримка процесорів Intel Core i7, i5, i3
Підтримка пам`яті 2xDDR3 1333/1066
Вбудоване відео Intel HD Graphics (integrated in CPU)
Слоти для плат розширення 1xPCIEx16, 3xPCIEx1
Зовнішні роз'єми 8CH, 4xUSB2.0, GBLAN, VGA, DVI
Форм-Фактор mATX
Гарантія 36 міс.
Добавлено в каталог 30.07.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва