Товар додано до порівняння.

Nikon 1 V1 Silver

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

 

Nikon 1 V1 Silver

 

Nikon 1: швидка, інтелектуальна та суперпортативна фотокамера. Має низку спеціальних компактних змінних об’єктивів 1 NIKKOR та аксесуарів. Створена, щоб внести нові рівні швидкості, простоти та задоволення від зйомки навколишнього світу.

Яскравий 1440 тис. точковий електронний видошукач: розумно розміщений у компактному корпусі фотокамери. пропонує прозоре та стабільне поле зору з 100% покриттям кадру для отримання різких знімків, навіть за яскравого сонячного світла. Фотокамера автоматично визначає, що використовується видошукач, і вимикає РК-дисплей.

Датчик зображення CMOS формату CX: пропонує ідеальний баланс розміру, швидкості, світлочутливості, роздільної здатності та глибини різкості. Забезпечує чудове кольоровідтворення, 100-6400 (розширене) ISO, зйомку в форматі RAW та роздільну здатність 10,1 мегапікселів. Включає систему зменшення пилу для отримання зображень без цяток.

Процесор обробки зображень EXPEED 3: розроблений для забезпечення неперевершених рівнів швидкості та ефективності в будь-якій ситуації. Оснащений двома потужними ядрами, які здатні обробляти зображення з неперевершеною швидкістю 600 мегапікселів за секунду. Пропонує надзвичайне зменшення шуму та дозволяє використовувати революційні режими зйомки.

Революційна система автофокусування: миттєво перемикається між АФ із визначенням фази за 73 точками та АФ із функцією визначення контрастності за 135 точками для отримання різкого відео та фотографій у будь-яких ситуаціях. За використання АФ із визначенням фази під час запису відео ви щоразу отримуєте сцени із точним фокусом.

Неймовірно швидка безперервна зйомка: тримає обʼєкти в фокусі під час зйомки динамічних сцен. Дозволяє знімати зображення у повній роздільній здатності зі швидкістю до 60 кадрів/c за допомогою АФ у визначеній точці та на швидкості до 10 кадрів/c за допомогою адаптивного АФ*3.

Миттєвий знімок руху: лише одне натискання – і ваші статичні знімки оживають. Використовуйте процесорну потужність цієї фотокамери, одночасно записуючи уповільнене відео та нерухоме зображення. Після зйомки фотокамера одразу комбінує їх для створення «живого зображення», щоб закарбувати момент, як ніколи раніше.

Вибір найкращих фото: завжди отримуйте найкращий знімок. Використовує технологію попередньої та подальшої зйомки для зйомки 20 зображень у повній роздільній здатності до та після спуску затвора. Найкращі пʼять з цих знімків зберігаються, щоб було з чого вибирати. Відбір фотографій відбувається за виразом обличчя, композицією та фокусом.

Удосконалене записування відео: робіть фотографії у високій роздільній здатності*1 під час запису відео або знімайте у надзвичайно уповільненому режимі. Можна записувати відео у форматі full HD на швидкості 60 та 30 кадр./c. Під час запису доступний режим АФ із визначенням фази, який дозволяє швидко фокусуватись на рухомих об’єктах. Використовує частоту кадрів 60i, 60p та 30p.

Повний контроль процесу: використання режимів експозиції (P/S/A/M), доступ до ключових параметрів, які дозволяють контролювати діафрагму та витримку для досвідчених фотографів. Має низку функцій Picture Control, які дають змогу ще перед зйомкою налаштувати вигляд і настрій відео та зображень.

Розумний дизайн: міцний та у той же час легкий корпус доступний у абсолютно чорному та білому кольорах, з частинами, зміцненими сплавами магнію. Компактна та портативна, фотокамера має РК-дисплей на 920 тис. точок із діагоналлю 7,5 см (3 дюйми) з широким кутом огляду та захисним склом.

Змінні об’єктиви 1 NIKKOR: лінійка об’єктивів 1 NIKKOR охоплює практично всі типи сцен; всі об’єктиви оптимізовані для запису відео і мають компактний дизайн для надзвичайної портативності.

Монтажний адаптер для байонета FT1 приєднується до байонета 1 на фотокамері, щоб можна було використовувати будь-який об’єктив 1 NIKKOR для однооб'єктивної дзеркальної фотокамери. З об’єктивами NIKKOR AF-S та AF-I можна використовувати всі можливості неймовірної системи автофокусування фотокамер Nikon 1*2.

Порт для підключення кількох аксесуарів: ще більше розширює можливості для зйомки. Компактний спалах Speedlight SB-N5 можна обертати вертикально або горизонтально для відбивання світла від стелі або стін. Невеликий пристрій GPS GP-N100 дуже зручно використовувати для запису точного місця зйомки.

Short Movie Creator лінійки фотокамер Nikon 1: автоматично створює коротке відео з нерухомих зображень, відзнятих епізодів та музикальних файлів. Надзвичайно проста у використанні, ця програма зберігає якість кожної фотографії або кожного кадру відзнятих епізодів. Відео може бути довжиною до 30 хвилин. Можна обирати з низки доступних стилів.

 

Код товару 22362
Виробник Nikon
Модифікація 1
Модель V1
P/N VVA101K001
Об`єктив фокусна відстань: 10–30мм, діафрагма: f/3.5–5.6
Кількість мегапікселів 10.1mp
Зум 3.66x оптичний
Розмір дисплея LCD 3.0``
Додаткові характеристики Hi-Speed USB, miniHDMI, AV
Запис відео Full HD 1920x1080
Тип флеш-карти SD, SDHC, SDXC
Елемент живлення Li-lon EN-EL15
Колір Silver
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 11.06.12
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва