Товар додано до порівняння.

Оплата і доставка

І ось вибір зроблено. Зовсім скоро відбудеться обмін “нашого на ваше”. Словом відбудеться цікавий процес купівлі/продажу. Чому цікавий? Тому що нами робиться все можливе для того щоб кожна покупка займала мінімум часу і приносила максимум задоволення – легкий джаз в нашому виконанні.

В своїй діяльності намагаємось дотримуватись наступних простих принципів.

●  Працюємо чесно і прозоро.

●  Будь-який товар якісний.

●  Ціна найкраща.

●  Оплата зручна.

●  Доставка оперативна.

Так вони звучать на словах. А на ділі виникають особливо приємні враження до, під час і після покупки в інтернет-магазині alcomp.net.ua. Під словом покупка ми розуміємо оплата і доставка у зручний спосіб.

Оплата:

●  Готівкою після отримання замовлення.

●  Приходиш на наш склад і сам забираєш своє замовлення.

●  Товар може бути доставлений по наданій нам адресі під під`їзд, в узгоджений з тобою час з оплатою після отримання.

●  Зворотній платіж (грошовий переказ) після отримання покупки. У цьому випадку доставкою твого замовлення займається кур’єрська служба. Вони отримують комісійні – як правило це 2% від суми грошового переказу.

●  Безготівковий грошовий переказ.

Доставка:

●  По Львову, при покупці від 2800 гривень безкоштовно.

● При вартості менше 2800 гривень, шляхом самовивозу з магазину на Під Дубом.

●  По Україні згідно розрахунків кур’єрської служби.

Супровідні документи:

●  Товарний чек.

●  Заповнений гарантійний талон із печаткою інтернет-магазину alcomp.net.ua.

Термін доставки:

Термін доставки залежить від часу підтвердження замовлення. Якщо підтвердження відбулось до 12 години робочого дня, то доставка по Львову, або до перевізника виконується в той же день, якщо після 12 години, то наступного робочого дня.

Доставляючи тобі товар по Львівській області чи по Україні за посередництвом кур’єрської служби, ми  повідомимо назву перевізника, номер декларації та адресу складу в місті призначення. У випадку наявності декількох складів перевізника, замовлення за попередньою домовленістю відправляється на адресу того складу з якого тобі буде зручніше його отримати.

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів ти маєш законне право на обмін чи повернення товару належної якості за умови відсутності слідів використання. Це правило чинне для будь-яких магазинів, також і в Інтернеті. Докладніше про приємні, вдалі і корисні покупки в інтернет-магазині alcomp.net.ua за номером телефону (032) 297-50-95.