Товар додано до порівняння.

Проектор Acer X1140A

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Acer X1140A

Функції

Проектуючи ділові презентації, навчальні лекції, фотографії, фільми або навіть гри, залучіть увагу своєї аудиторії за допомогою 3D-ефектів занурення. Завдяки передовим технологіям Acer кольору залишаються збалансованими, а зображення точними. З кришталевої чіткістю все оживає завдяки винятковому вирішенню і високої яскравості.

Гнучкі

Переходьте безпосередньо до своїх ідей з допомогою налаштовуваного екрану запуску. Змінюйте параметри потужності, перегляду і таймера одним дотиком за допомогою Empowering Key. Розширте свою точку зору, миттєво проектуючи широкоформатне вміст без складної настройки розиширення. Крім того, вимкнений проектор безпечно відключається від мережі.

Зручні

Відображайте свої ідеї в потрібному вам вигляді за допомогою коректування трапецеідального спотворення. Переміщайте екран по презентаціях і давайте крупним планом важливі елементи. Підключайте кілька пристроїв за допомогою виділених роз'ємів. Процедура заміни ламп проста, навіть коли проектор встановлений на стелі, за рахунок зручної для доступу конструкції з вертикальним завантаженням.

Екологія

У режимі очікування технологія Acer EcoProjection знижує потужність до 1 Вт метою економії енергії та захисту навколишнього середовища. Екологічні елементи включають великий термін служби ламп для зниження витрат на заміну і залежного використання, екологічний режим і автоматичний перехід в режим сну або відключення після закінчення попередньо заданого періоду.

Код товару 32764
Тип Проектор
Виробник Acer
Модель X1140A
3D +
Розмір екрана 0.61 - 7.62 м
Роздільна здатність 800x600 (SVGA)
Співвідношення сторін 3:4
Контрастність 10000:1
Матриця DLP
Лампа (потужність) 190 Вт
Ресурс лампи 5000 годин
Рівень шуму 30 Дб
Wi-Fi -
Яскравість 2700 lm
Зовнішні роз'єми VGA x2, S-Video, Composite, Component, RS-232, USB type B
Акустика 2 Вт
Додаткові характеристики Ручне фокусування, зум
Габарити 264x78x220 мм
Вага 2 кг
Колір Black
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 27.03.13
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

Знято з
виробництва