Товар додано до порівняння.

Маршрутизатор TP-Link TL-WR841N

Опис
Огляд
Відгуки (2)
Відео огляд
Кредит

Інтернет-шлюз TP-Link TL-WR841N

Бездротовий маршрутизатор TL-WR841N - це комбінований провідний/безпровідний мережеве пристрій, призначений для використання в малих і домашніх офісах. Використовуючи технологію 2T2R MIMO, TL-WR841N дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можлива безперебійна і якісна робота таких додатків, як онлайн-перегляд відео високої чіткості, IP-телефонія та ігри по мережі. Пристрій виконаний у стильному корпусі і оснащено кнопкою QSS для швидкого встановлення захисту WPA2.

Підтримка стандарту N - збільшена швидкість передачі і дальність сигналу

Підтримуючи стандарт IEEE 802.11n, TL-WR841N дозволяє встановити бездротове з'єднання зі швидкістю і дальністю сигналу, збільшеними відповідно в 15 разів і в 5 разів порівняно зі звичайними пристроями на базі стандарту 11g. Крім цього, маршрутизатор забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с.

 data-cke-saved-src=

Особливості даного пристрою дозволяють зменшити коефіцієнт втрати сигналу при передачі його на далекі відстані і через перешкоди при використанні в офісах і багатокімнатних квартирах (навіть в умовах бетонних стін). Крім цього, за допомогою даної моделі ви зможете легко налаштувати бездротове з'єднання на великій відстані там, де безсилі звичайні пристрої на базі стандарту 11g. Це також означає, що ваш маршрутизатор забезпечить таку швидкість з'єднання, при якій додатки з інтенсивним трафіком (наприклад, онлайн-перегляд відео високої чіткості, дзвінки по Інтернету, ігри) будуть працювати якісно і без збоїв.

 data-cke-saved-src=

Технологія CCA - стабільність бездротового сигналу
Технологія ССА (Оцінка доступності каналу) дозволяє автоматично уникнути конфлікту каналів при передачі даних, завдяки чому істотно підвищується продуктивність вашого бездротового з'єднання.

Підтримка WPA/ WPA2 шифрування - розширені можливості захисту

На сьогоднішній день технологія WEP вже не є найбільш надійним захистом для даних, переданих по бездротовій мережі. Маршрутизатор TL-WR841N підтримує технології шифрування WPA/WPA2, розроблені виробничою групою об'єднання WI-FI Alliance для підвищення рівня безпеки бездротових мереж.
Кнопка QSS - швидке налаштування захисту
Маршрутизатор TL-WR841N підтримує технологію WI-FI Protected Setup ™ (WPS) і оснащений кнопкою Швидкого налаштування захисту (QSS). Тепер користувач може миттєво встановити захист бездротової мережі шляхом одноразового натискання кнопки QSS, після чого в бездротовому з'єднанні буде автоматично встановлено захист WPA2 (надійніший в порівнянні з шифруванням WEP). Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний - вам навіть немає необхідності запам'ятовувати пароль!

Легкість установки

Разом з маршрутизатором ви отримаєте компакт-диск з Помічником по швидкій настройці (Easy Setup Assistant), з яким ви зможете в покроковому режимі виконати установку пристрою, налаштувати бездротову мережу і її захист. Дана утиліта дуже проста, і навіть недосвідчені користувачі зможуть без особливих зусиль встановити бездротове з'єднання.

Код товару 18084
Виробник TP-Link
Тип Маршрутизатор
Модель TL-WR841N
Модифікація настільний
Підтримка протоколів PPTP, L2TP, PPPoE, Dyn IP, Stat IP
Інтерфейс RJ-45
Кількість антен 2 x антени 5 Дб
Кількість портів 4-port switch 10/100Мbps
Швидкість передачі данних 300Мbit/s
Розмір 192x130x33 мм
Гарантія 24 міс.
Добавлено в каталог 20.12.11
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

490грн