Товар додано до порівняння.

Точка доступу Ubiquiti UniFi UAP

Опис
Огляд
Відгуки (0)
Відео огляд

Точка доступу Ubiquiti UniFi UAP

Ubiquiti UniFi - точка доступу, яка працює за технологією Wi-Fi 802.11n MIMO, і має можливість передачі даних зі швидкістю 300 Мбіт на відстань до 100 м в приміщенні. Розроблена як домашня точка доступу. Завдяки невеликим розмірам 20х20х3,65 см і вагою 290 г її легко встановити як на стіні, так і на стелі, вона без проблем підійде під будь-якого дизайну вашого будинку. Дуже красиво виглядає світлодіодне коло на пристрої. Кріплення для монтажу точки входять у комплект.

Точка доступу має дві вбудовані антени, завдяки яким Ви будете підключені до мережі навіть за кількома стінами. Потужність передавача 23 дБм. Для безпеки Вашої домашньої мережі точка доступу використовує WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2 AES, шифрування, будьте впевнені, що ніхто не зможе несанкціоновано скористатися Вашим інтернет з'єднанням. Точка доступу контролює конкретних користувачів і гостей, які підключені до мережі.

Точка доступу UniFi легка в налаштуванні і використанні. Присутні налаштування для індивідуалізації кожного клієнта. Точка доступу може працювати в якості зовнішнього сервера або порталу. Регулювання швидкості, кількості пакетів, завантаження/вивантаження і т.д.

Головною перевагою точки доступу UniFi - це система управління. Спеціально розроблене програмне забезпечення UniFi контролер. Це програмне забезпечення можна встановити на будь-якому ПК без підключення до мережі. UniFi Контролер доступний через будь-який стандартний браузер.

Вбудована підтримка білінгу, який дозволяє працювати з системою PayPal і іншими системами оплати рахунків. Також є підтримка для ваучер-аутентифікації, і функціонал для повного налаштування. На додаток до всього цього є можливість інтегрувати карти з Google Maps.

На практиці точка доступу дуже добре себе показала. З нею легко створювати інтернет мережі для готелів, заводів, офісів та інших більших підприємств, які потребують бездротовий доступ до мережі інтернет. Завдяки системі управління легко управляти мережею, яка складається із сотні пристроїв UniFi з одного комп'ютера і не вимагають особливих знань і досвіду роботи.

Точка доступу UniFi ідеально підійде як для будинку, так і для великих будівель, при використанні декількох пристроїв. Цей пристрій працює на частоті 2,4 ГГц, це означає, що з ним зможуть працювати телефони, ноутбуки, комп'ютери, які підтримують 2,4 ГГц зі стандартом 802.11b/g/n.

Як і вся лінійка продуктів Ubiquiti, точка доступу UniFi може управлятися додатком AirControll, але тільки тоді, якщо Ubiquiti UniFi не керується програмним забезпеченням UniFi контролер, яке може відкрити всі можливості UniFi.

Живлення для точки доступу забезпечує РоЕ адаптер, який здатний передати напругу 12-24V на відстань до 50 м по кабелю "вита пара", це означає, що проблем з живленнм не виникає.

За допомогою 10 шт Ubiquiti Unifi Ви зможете покрити площу 500x500 метрів і при цьому сигнал в будь-якій точці на охопленому ділянці буде ідеальним. Також за допомогою 10 шт Ви зможете створити мережу для 9-ти поверхового будинку, де на кожному поверсі в кожній квартирі буде можливість підключиться до інтернету за допомогою ноутбука або телефону.

Код товару 37772
Виробник Ubiquiti
Тип Точка доступу
Модель UniFi UAP
Модифікація вихідна потужність 23 dBm
Інтерфейс RJ-45
Кількість антен 2 x антени 4 Дб
Кількість портів 1-port 10/100 Мbps
Швидкість передачі данних 300 Mbps
Розмір 200х200х37 мм
Гарантія 6 міс.
Добавлено в каталог 18.02.14
*Характеристики виробу, його зовнішній вигляд та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження, і є представлені лише в ознайомчих цілях.
Купити
Порівняти

2' 040грн