Категорії

Наші контакти

м. Львів, вул. Під Дубом, 6Графік роботы :Пн.- Пт. 09:00 - 18:00Сб.- Нд. Вихідний
  • Порівняння 0
  • Обране 0

Про нас

Наше бачення


Існує один доволі цікавий та оригінальний спосіб купувати собі одяг та взуття. Щоб знайти «свої лахи», слід одягнути чи взути річ потрібного розміру й спробувати відчути, наскільки в ній комфортно. На перший погляд процедура проста, проте якщо справді дослухатися до себе, то буває так, що розмір пасує, дизайн стильний, колір улюблений, ціна доступна, річ взагалі модна й за смішні гроші, але… щось «не гріє»… І тоді шукаєш далі, і, врешті знаходиш те, в чому справді комфортно й приємно ходити щодня. Такий спосіб визначення свого серед сотень пропозицій стане в нагоді й у віртуальному світі. Юзаючи інтернет, заходиш на сайти і бачиш десятки інтернет-магазинів і серед них alcomp.net.ua. Який з них для тебе свій інтернет-магазин, де постійно робиш покупки, вирішувати тільки тобі. Тому зараз, напевно, варто спробувати відчути себе в атмосфері інтернет-магазину alcomp.net.ua.

Ми довго шукали свій стиль, свій дизайн і прагнули відтворити своє бачення того, яким має бути комфортний і зручний інтернет-магазин. Гадаємо нам вдалося наповнити віртуальний світ реальними враженнями.

Інтернет-магазин alcomp.net.ua створено на базі львівської компанії з продажу комп’ютерної техніки, котра успішно функціонує з 2004 року. Отже є конкретний офіс, з конкретним працівником, котрий гарантовано вийде на зв’язок і надасть якісну консультацію. Ми живемо і працюємо у Львові. Для нас, як і для тебе Львів – рідне місто. Ми поряд і це допомагає нам швидше та краще виконувати поступлені замовлення.

По позитивним відгукам та припливу постійних покупців ми робимо висновок що з нами легко. Якщо трапиться ситуація в якій на твою думку потрібно внести корективи, будь ласка напиши нам листа на адресу me@alcomp.net.ua з повідомленням про причину невдоволення, він буде відправлений напряму в скриньку адміністрації та невідкладно розглянутий.

Вдалих, приємних і потрібних покупок в Інтернеті, З повагою, команда інтернет-магазину alcomp.net.ua.